J'adore - rzepakowy wosk zapachowy

35,00 zł
Brutto

Rzepakowy wosk zapachowy o zapachu inspirowanym J'adore od Dior. Waga około 70 g.

Ilość

Piękny, delikatny kwiatowy zapach inspirowany perfumami J’adore. Świeże nuty żółtej mandarynki połączone z esencją róży damasceńskiej i kwiatu gorzkiej pomarańczy tworzą harmonijną całość.

Stworzony przez nas produkt jest dedykowany osobom kochającym zapachy do domu. Porcja wosku odpowiadająca dwóm kostkom czekolady wypełni zapachem małe mieszkanie już po kilkunastu minutach po stopieniu. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania.

Nasze produkty są produkowane w Polsce. Woski zapachowe są opakowane w eleganckie pudełka, dzięki temu są idealną propozycją na prezent na każdą okazję.

Nasz produkt jest wykonany ręcznie z wosku rzepakowego, który stanowi eko alternatywę dla wosku sojowego. Dla osiągnięcia wysokiej jakości produktu stosujemy zapachy zaprojektowane do użytku w naturalnych woskach. Każdy wosk jest szczelnie zapakowany, aby nie tracił zapachu. Woski produkujemy w tabliczkach, aby każdy mógł kontrolować intensywność zapachu i dopasować go do swoich potrzeb.

Waga wosku to około 70 g.

Nie jesteśmy powiązani z właścicielem marki perfum. Nasz wosk pachnie podobnie.

WAX_jd
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

J'adore - rzepakowy wosk zapachowy

Rzepakowy wosk zapachowy o zapachu inspirowanym J'adore od Dior. Waga około 70 g.

Napisz swoją opinię