Rzepakowy wosk zapachowy Musk & mimosa Candle Craft
  • Rzepakowy wosk zapachowy Musk & mimosa Candle Craft
  • Rzepakowy wosk zapachowy Musk & mimosa Candle Craft

Musk & mimosa - rzepakowy wosk zapachowy

35,00 zł
Brutto

Rzepakowy wosk zapachowy o zapachu inspirowanym Mimosa & cardamom od Jo Malone. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Ilość

Wosk zapachowy Musk & Mimosa to przede wszystkim zieleń! Nuty głowy tego kwiatowo-orientalnego zapachu to niebanalne i tajemnicze połączenie fioletowych liści, kardamonu i świeżego ogórka. W sercu tego zapachu prym wiedzie upojna mimoza. Wielowymiarowy zapach połączony u podstawy zmysłowym piżmem i fasolką tonka.

Produkt: rzepakowy wosk zapachowy.

Waga: 70 g.

Czas topienia: około 50 godzin.

Zapach: orientalny, pudrowy, dzienny, całoroczny, do salonu, kwiatowy, unisex.

Nuty: liście, kardamon, świeży ogórek, mimoza, piżmo, fasolka tonka.

Zawartość olejków zapachowych: 10%.

Forma: tabliczka.

Opakowanie: eleganckie czarne pudełko.

Stworzony przez nas wosk zapachowy jest dedykowany osobom kochającym perfumowane zapachy do domu. Porcja wosku odpowiadająca dwóm kostkom czekolady wypełni zapachem małe mieszkanie już po kilkunastu minutach po stopieniu. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze woski zapachowe są produkowane w Polsce. Są opakowane w eleganckie pudełka. Dzięki temu stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Wosk zapachowy jest wykonany ręcznie. Wosk rzepakowy, z którego korzystamy, stanowi ekologiczną alternatywę dla parafiny. Dla osiągnięcia wysokiej jakości produktu stosujemy zapachy zaprojektowane do użytku w naturalnych woskach. Każdy wosk zapachowy jest szczelnie zapakowany, aby nie tracił zapachu. Produkujemy je w formie tabliczek. Dzięki temu można indywidualnie kontrolować intensywność zapachu i dopasować go do swoich potrzeb.

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

WAX_mm
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-05-21

Musk mimosa

Kupowałam dotychczas woski sojowe, ale ten rzepakowy chyba lepiej oddaje zapach. Ten zapach chyba zostanie ze mną na zawsze. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak pachnie wosk, może pójść do perfumerii i wypróbować Mimosa & cardamom Jo Malone. Właśnie tak pachnie ten wosk. Dokładne odwzorowanie.

Oceń 

2020-03-02

Wosk zapachowy Musk & Mimosa

Jak dla mnie to jest zapach pachnącej łąki i pudru :). Bardzo go lubię. Jest bardzo przyjemny i nie męczy. Wosk rzepakowy super się topi. Zapach wydaje się być intensywniejszy niż w woskach sojowych. Czekam na zapachy lawendowe! :)

Napisz swoją opinię

Musk & mimosa - rzepakowy wosk zapachowy

Rzepakowy wosk zapachowy o zapachu inspirowanym Mimosa & cardamom od Jo Malone. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Napisz swoją opinię