Sweet patchouli - rzepakowy wosk zapachowy

35,00 zł
Brutto

Rzepakowy wosk zapachowy o aromacie słodkiej paczuli i kakao. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Ilość

Wosk zapachowy Sweet Patchouli to urzekający słodki zapach paczuli i kakao. Na górne nuty tego zapachu składają się karmelizowany bursztyn i białe piżmo. W sercu poczujesz kakao, pikantny różowy pieprz i geranium. To wszystko na bazie z ciepłej paczuli i wanilii z Madagaskaru.

Produkt: rzepakowy wosk zapachowy.

Waga: 70 g.

Czas topienia: około 50 godzin.

Zapach: wieczorowy, przyprawowy, do salonu, unisex, jesienno-zimowy.

Nuty: bursztyn, piżmo, kakao, różowy pieprz, geranium, paczula, wanilia.

Zawartość olejków zapachowych: 10%.

Forma: tabliczka.

Opakowanie: eleganckie czarne pudełko.

Stworzony przez nas wosk zapachowy jest dedykowany osobom kochającym perfumowane zapachy do domu. Porcja wosku odpowiadająca dwóm kostkom czekolady wypełni zapachem małe mieszkanie już po kilkunastu minutach po stopieniu. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze woski zapachowe są produkowane w Polsce. Są opakowane w eleganckie pudełka. Dzięki temu stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Wosk zapachowy jest wykonany ręcznie. Wosk rzepakowy, z którego korzystamy, stanowi ekologiczną alternatywę dla parafiny. Dla osiągnięcia wysokiej jakości produktu stosujemy zapachy zaprojektowane do użytku w naturalnych woskach. Każdy wosk zapachowy jest szczelnie zapakowany, aby nie tracił zapachu. Produkujemy je w formie tabliczek. Dzięki temu można indywidualnie kontrolować intensywność zapachu i dopasować go do swoich potrzeb.

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

WAX_sp
8 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-04-08

Zapach perfum

Pachnie cudnie! Jestem przekonana, że już gdzieś wąchałam taki zapach w Sephorze. Zapachu nie umiem opisać, jest wielowymiarowy jak uważa producent. Na pewno wrócę do sklepu nie raz a w szczególności po ten wosk!

Napisz swoją opinię

Sweet patchouli - rzepakowy wosk zapachowy

Rzepakowy wosk zapachowy o aromacie słodkiej paczuli i kakao. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Napisz swoją opinię