Black orchid - rzepakowy wosk zapachowy

35,00 zł
Brutto

Rzepakowy wosk zapachowy inspirowany luksusowymi perfumami. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Ilość

Wosk zapachowy Black orchid to luksusowa mieszanka zmysłowej czarnej trufli i ylang ylang, połączonych ze świeżą bergamotką i czarną porzeczką. Najintensywniejszy w naszej ofercie. Zalecamy do dużych pomieszczeń!

Produkt: rzepakowy wosk zapachowy.

Waga: 70 g.

Czas topienia: około 50 godzin.

Zapach:  wieczorowy, jesienno-zimowy, do salonu, całoroczny, kwiatowy, zmysłowy.

Nuty: czarna trufla, ylang ylang, bergamotka, czarna porzeczka.

Zawartość olejków zapachowych: 10%.

Forma: tabliczka.

Opakowanie: eleganckie czarne pudełko.

Stworzony przez nas wosk zapachowy jest dedykowany osobom kochającym perfumowane zapachy do domu. Porcja wosku odpowiadająca dwóm kostkom czekolady wypełni zapachem małe mieszkanie już po kilkunastu minutach po stopieniu. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze woski zapachowe są produkowane w Polsce. Są opakowane w eleganckie pudełka. Dzięki temu stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Wosk zapachowy jest wykonany ręcznie. Wosk rzepakowy, z którego korzystamy, stanowi ekologiczną alternatywę dla parafiny. Dla osiągnięcia wysokiej jakości produktu stosujemy zapachy zaprojektowane do użytku w naturalnych woskach. Każdy wosk zapachowy jest szczelnie zapakowany, aby nie tracił zapachu. Produkujemy je w formie tabliczek. Dzięki temu można indywidualnie kontrolować intensywność zapachu i dopasować go do swoich potrzeb.

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

WAX_BOr
9 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-02-07

Wie ktoś jakie to perfumy?

Kupiłam wosk i zapach mi się bardzo podpoba . Wie ktos moze jakie to perfumy, bo na pewno gdzies je juz czulam, ale nie pamietam jakie to byuly?

Oceń 

2019-11-14

Ma moc!

Faktycznie powinno się go stosować w dużych pomieszczeniach. Wszystkie woski CC są mocne, ale ten jest nabardziej intensywny. Ten i Black Opium to moje ulubione

Napisz swoją opinię

Black orchid - rzepakowy wosk zapachowy

Rzepakowy wosk zapachowy inspirowany luksusowymi perfumami. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Napisz swoją opinię