Velveteen rose - zapach do samochodu

30,00 zł
Brutto

Zapach do samochodu wyprodukowany z najlepszej jakości olejków zapachowych i ekologicznego rozpuszczalnika uzyskanego z gliceryny. Objętość ok. 6 ml. Wystarcza nawet do 3 miesięcy.

Ilość

Velveteen rose ciepły, ciężki i głęboki aromat. Orientalno-kwiatowy zapach z mocnym akcentem róży damasceńskiej otulonej aromatem agaru (oud), praliny i goździków.

Produkt: zapach do samochodu.

Objętość: 6 ml.

Wydajność: nawet do 3 miesięcy.

Nuty: róża damasceńska, agar (oud), praliny, goździki.

Forma: buteleczka z półprzepuszczalnym drewnianym korkiem ozdobionym czarnym ażurkiem.

Stworzone przez nas perfumy do samochodu są dedykowane osobom kochającym perfumowane zapachy. Buteleczka perfum wystarcza nawet do 3 miesięcy w trakcie miesięcy chłodnych. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze zapachy do samochodu są produkowane ręcznie w Polsce. Stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję dla każdego kierowcy. Do produkcji używamy ekologicznego rozpuszczalnika który jest uzyskiwany z gliceryny.

Buteleczka jest szczelnie zamknięta, aby produkt nie zużywał się podczas przechowywania. Należy ściągnąć korek, aby rozpocząć użytkowanie. Należy zwrócić uwagę, aby od momentu ściągnięcia plastikowego korka zabezpieczającego nie odwracać buteleczki do góry dnem na dłużej niż sekundę. Grozi rozlaniem zawartości i  zniszczeniem niektórych powierzchni. Należy dobrze zakręcić drewniany korek tak, żeby się nie odkręcił pod wpływem wstrząsów w samochodzie.owy woodwick zapach do domu

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

CP_VR
6 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-05-14

Kamila

Pachnie bardzo naturalnie. To mój pierwszy zakup produktu tej marki. Nie wiem jak inne zapachy, ale z tym świetnie trafiłam. Jeśli ktoś lubi zapach kadzidła i róż to nie ma lepszej opcji. Szkoda, że nie ma stacjonarnego sklepu w Poznaniu, bo chętnie bym powąchała inne. Ten zapach polecam całym sercem!

Oceń 

2020-03-08

Zapach kadzidła i róż

Bardzo lubię orientalne zapachy, więc się na niego skusiłam. Pachnie cudownie! Wreszcie znalazłam zawieszkę do mojego odrzutowego matizka :). Buteleczka po 3,5 miesiąca jest już pusta, ale drewienko dalej pachnie :). Polecam z całego serducha!

Napisz swoją opinię

Velveteen rose - zapach do samochodu

Zapach do samochodu wyprodukowany z najlepszej jakości olejków zapachowych i ekologicznego rozpuszczalnika uzyskanego z gliceryny. Objętość ok. 6 ml. Wystarcza nawet do 3 miesięcy.

Napisz swoją opinię