• Wyprzedaż!

In blossom - zapach do samochodu

21,00 zł
Brutto

Zapach do samochodu wyprodukowany z najlepszej jakości olejków zapachowych i ekologicznego rozpuszczalnika uzyskanego z gliceryny. Objętość ok. 6 ml. Wystarcza nawet do 3 miesięcy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

In blossom to zawracający w głowie upojny zapach bukietu kwitnących kwiatów. Zapach otwiera słodycz czerwonego jabłuszka. W sercu zapachu dominują piwonie, jaśmin, kwiaty goździka i róża. Całość idealnie zamykają skórzane nuty zamszu podkreślając aksamitny charakter zapachu.

Produkt: zapach do samochodu.

Objętość: 6 ml.

Wydajność: nawet do 3 miesięcy.

Nuty: piwonie, jaśmin, kwiaty goździka, róża, zamsz, czerwone jabłko.

Forma: buteleczka z półprzepuszczalnym drewnianym korkiem ozdobionym czarnym ażurkiem.

Stworzone przez nas perfumy do samochodu są dedykowane osobom kochającym perfumowane zapachy. Buteleczka perfum wystarcza nawet do 3 miesięcy w trakcie miesięcy chłodnych. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze zapachy do samochodu są produkowane ręcznie w Polsce. Stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję dla każdego kierowcy. Do produkcji używamy ekologicznego rozpuszczalnika który jest uzyskiwany z gliceryny.

Buteleczka jest szczelnie zamknięta, aby produkt nie zużywał się podczas przechowywania. Należy ściągnąć korek, aby rozpocząć użytkowanie. Należy zwrócić uwagę, aby od momentu ściągnięcia plastikowego korka zabezpieczającego nie odwracać buteleczki do góry dnem na dłużej niż sekundę. Grozi rozlaniem zawartości i  zniszczeniem niektórych powierzchni. Należy dobrze zakręcić drewniany korek tak, żeby się nie odkręcił pod wpływem wstrząsów w samochodzie.owy woodwick zapach do domu

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

CP_IB
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-03-28

In blossom Candle Craft

Na Ekotykach po raz pierwszy kupiłam wosk o tym zapachu i się zakochałam! Jest niesamowicie kwiatowy! Ten zapach ze mną zostanie do końca życia!
P.S. Trzeba bardzo uważać przy przechylaniu butelki. Ja przechyliłam na dłużej niż jest napisane na etykietce i trochę mi się wylało.

Napisz swoją opinię

In blossom - zapach do samochodu

Zapach do samochodu wyprodukowany z najlepszej jakości olejków zapachowych i ekologicznego rozpuszczalnika uzyskanego z gliceryny. Objętość ok. 6 ml. Wystarcza nawet do 3 miesięcy.

Napisz swoją opinię