Woods at dawn - zapach do samochodu

30,00 zł
Brutto

Zapach do samochodu wyprodukowany z najlepszej jakości olejków zapachowych i ekologicznego rozpuszczalnika uzyskanego z gliceryny. Objętość ok. 6 ml. Wystarcza nawet do 3 miesięcy.

Ilość

Woods at dawn to ekstatyczny zapach przywodzącym na myśl poranny spacer po zamglonym lesie. Porzeczki i liście figi wraz z cytryną, bergamotką, kardamonem, goździkami i cynamonem tworzą fenomenalną mieszankę nut głowy. Serce tego ujmującego zapachu składa się z nut różanych, geranium, fiołków i obezwładniającej tuberozy. Bazę stanowi kołderka ze słodkiego bursztynu, przytulnego zapachu ciepłego drewna i drzewa sandałowego wraz z urzekającym piżmem.

Produkt: zapach do samochodu.

Objętość: 6 ml.

Wydajność: nawet do 3 miesięcy.

Nuty: Ciepłe drewno, drzewo sandałowe, piżmo, bursztyn, porzeczki, liście figi, cytryna, bergamotka, kardamon, goździki, cynamon, róże, geranium, fiołki, tuberoza.

Forma: buteleczka z półprzepuszczalnym drewnianym korkiem ozdobionym czarnym ażurkiem.

Stworzone przez nas perfumy do samochodu są dedykowane osobom kochającym perfumowane zapachy. Buteleczka perfum wystarcza nawet do 3 miesięcy w trakcie miesięcy chłodnych. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze zapachy do samochodu są produkowane ręcznie w Polsce. Stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję dla każdego kierowcy. Do produkcji używamy ekologicznego rozpuszczalnika który jest uzyskiwany z gliceryny.

Buteleczka jest szczelnie zamknięta, aby produkt nie zużywał się podczas przechowywania. Należy ściągnąć korek, aby rozpocząć użytkowanie. Należy zwrócić uwagę, aby od momentu ściągnięcia plastikowego korka zabezpieczającego nie odwracać buteleczki do góry dnem na dłużej niż sekundę. Grozi rozlaniem zawartości i  zniszczeniem niektórych powierzchni. Należy dobrze zakręcić drewniany korek tak, żeby się nie odkręcił pod wpływem wstrząsów w samochodzie.owy woodwick zapach do domu

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

CP_WAD
6 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-05-21

Piękny zapach orientalnego lasu

Po raz pierwszy kupiłam zapach leśny, który nie pachnie jak odświeżacz do toalety. Pachnie pięknie orientalnym drewnem i olejkami eterycznymi. Mam go w aucie od 3 tygodni. Musiałam przenieść buteleczkę na haczyk nad szybą z tyłu, bo według mnie pachniał trochę za mocno z przodu (pewnie wina ciepłego nawiewu, który dmuchał bezpośrednio w zawieszkę). Teraz jest idealnie.

Napisz swoją opinię

Woods at dawn - zapach do samochodu

Zapach do samochodu wyprodukowany z najlepszej jakości olejków zapachowych i ekologicznego rozpuszczalnika uzyskanego z gliceryny. Objętość ok. 6 ml. Wystarcza nawet do 3 miesięcy.

Napisz swoją opinię