Warm smokey tobacco - rzepakowy wosk zapachowy

35,00 zł
Brutto

Rzepakowy wosk zapachowy perfumowany najlepszej jakości olejkami zapachowymi. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Ilość

Warm smokey tobacco to zapach aromatycznej męskiej wody kolońskiej. Poczujesz słodki tytoń, ciepłe przyprawy i nutę koniaku. Zapach zamykają dymny dąb, heban i kadzidło, które leżą na ciemnym piżmie.

Produkt: rzepakowy wosk zapachowy.

Waga: 70 g.

Czas topienia: około 50 godzin.

Zapach:  wieczorowy, do salonu, męski, orientalny, elegancki.

Nuty: limonka, cytryna, mięta, koniak, jaśmin, irys, goździk, wetiwera, dąb, kadzidło, tytoń, piżmo.

Zawartość olejków zapachowych: 10%.

Forma: tabliczka.

Opakowanie: eleganckie czarne pudełko.

Stworzony przez nas wosk zapachowy jest dedykowany osobom kochającym perfumowane zapachy do domu. Porcja wosku odpowiadająca dwóm kostkom czekolady wypełni zapachem małe mieszkanie już po kilkunastu minutach po stopieniu. Specjalnie wybrane przez nas zapachy zapewnią niesamowite doznania. Nasze woski zapachowe są produkowane w Polsce. Są opakowane w eleganckie pudełka. Dzięki temu stanowią idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Wosk zapachowy jest wykonany ręcznie. Wosk rzepakowy, z którego korzystamy, stanowi ekologiczną alternatywę dla parafiny. Dla osiągnięcia wysokiej jakości produktu stosujemy zapachy zaprojektowane do użytku w naturalnych woskach. Każdy wosk zapachowy jest szczelnie zapakowany, aby nie tracił zapachu. Produkujemy je w formie tabliczek. Dzięki temu można indywidualnie kontrolować intensywność zapachu i dopasować go do swoich potrzeb.

Woski zapachowe sojowe wosk zapachowy woodwick zapach do domu

WAX_WST
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Warm smokey tobacco - rzepakowy wosk zapachowy

Rzepakowy wosk zapachowy perfumowany najlepszej jakości olejkami zapachowymi. Waga około 70 g. Wystarcza na około 50 godzin.

Napisz swoją opinię