Joanna - właściciel marki

Jestem z wykształcenia inżynierem technologii chemicznej. Moje studia dały mi możliwość nie tylko zdobycia wiedzy o świecie wielkich instalacji chemicznych do produkcji plastiku i przetwarzania ropy naftowej, ale także do zrozumienia procesu produkcji, którą przeniosłam w życiu na spełnienie mojego marzenia jakim jest stworzenie małej manufaktury, która będzie tworzyć produkty zgodnie z ideą rzemiosła. Dzięki mojej pracy spełniam się również artystycznie. Staram się, aby produkt przeze mnie tworzony niósł ze sobą ducha minionej epoki – czasów, w których wszystko było ręczną robotą, a rzeczy nie były tylko tanim, słabej jakości plastikowym powtarzalnym produktem wielkich fabryk, ale odzwierciedleniem myśli i energii, którą rzemieślnik włożył w swoje dzieło.

Produkty

Produkty Candle Craft to owoc długiej pracy oraz wielomiesięcznych testów i wyszukiwania fachowych informacji w artykułach naukowych. Decyzje, które podjęłam są oparte na analizie dostępnych danych na temat materiałów dostępnych do produkcji. Mam nadzieję, że dzięki poświęconemu czasowi stworzyłam produkt, który ucieszy ludzi.

Transparentność

Najistotniejsza w moim działaniu jest dla mnie transparentność. Chcę, aby mój potencjalny klient wiedział w jaki sposób i z jakich materiałów powstał produkt. Zawsze imponowała mi szczerość firm, które opisywały proces produkcji oraz zastosowane materiały w rzetelny sposób. Jest to strategia, którą również postanowiłam przyjąć. Moim kolejnym celem jest rozwój i doskonalenie produktu. W związku z tym zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie zapoznam się z uwagami i sugestiami dotyczącymi zmiany mojego produktu na lepsze.